KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13908136
nr 1390 8136
Ulf Ã…lund
(f. 1948), Sverige
Signerad, akvarell, "Pommern på besök i Stockholm", 39x53cm, yttermått inklusive ram: 57x71cm
Ulf Ålund, svensk målare född 1948 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 12 april 2021
kl 19:18:51
150 kr